مهم ترین سرمایه گذاری برای سلامتی

آب یونیزه قلیایی

آیا تا به حال این ضرب المثل مهم را شنیده اید :


وقتی ماهی مریض می شود، آبش را عوض کنید! درست است، مابه ماهی آب سالم می دهیم تا زنده بماند. وقتی سلولهای بدن دچار بیماری می شود، ما حتماً باید آب و مایعات سلولی و بافتی را برای بازگشت به سلامتی تغییر دهیم .

 

 

بیشتر مردم نمی دانند که مواجه شدن با بیماریها به دلیل ایجاد شرایط اسیدی در بدن است . امروزه تحقیقات زیادی در مورد بدن اسیدی، سلولها، بافتها و اندامها و خون اسیدی و ارتباط آنها با ایجاد بیماری های مختلف در حال انجام است .
آب سالمی که از چنین دستگاه خارق العاده ای تهیه می شودبه راحتی می تواند اسیدها و مواد زائد را در بدن خنثی و سپس دفع کند. در مورد بدن بیمار و اسیدی مهمترین کاری که باید انجام دهیم . دفع اسیدهای اضافی و مخرب از بدن است .
از آنجایی که آب ها ی کره زمین به دلیل آلودگی های مختلف زیست محیطی آلوده شده اند،آب بدن ما نیزکمابیش با خطر این آلاینده ها مواجه شده است .امروزه مسئولین دولت ها در سراسر جهان برای تصفیه آب و تهیه آب شهری سالم تلاش ها و هزینه های گزافی را متحمل می شوند . برای رفع آلودگی آب شهری به ناچار از کلر استفاده می شود. و با مصرف آب شهری، مقداری کلر نیز وارد بدنتان خواهد شد . بدن شما برای حذف کلر و مواد زائد دیگر با ید بسیار تلاش کند و در طولانی مدت این زحمت زیاد منجر به فرسودگی و پیری سلولها و بافتهای بدن خواهد شد.
آب های تصفیه شده شهری از نظر معیارهای بهداشتی، سالم هستند آب های شهری pH خنثی دارند، حاوی کلر هستند و فاقد هرگونه الکترون و اکسیژن اضافی می باشند . در نتیجه چنین آبی فعالیت آنتی اکسیدانی نداشته و نمی تواند در بازگرداندن تعادل pH بدن نقشی داشته باشد.
آیا تا به حال فکر کرده اید شما می توانید آب بهتر و با کیفیت تری را به بدنتان برسانید و سالهای بیشتری از عمرتان از نعمت جوانی بهره ببرید؟
آب یونیزه قلیایی، فاقد کلر، نیترات و هرگونه آلاینده دیگری است. علاوه بر این داشتن pH قلیایی ( 8/5 تا 9/5) سبب باز گرداندن تعادل pH در بدن می شود. همچنین با داشتن الکترون های اضافی باعث خنثی کردن رادیکالهای آزاد مخرب سلولها و بافتهای بدن و عامل پیری، می شود شما با رساندن چنین آبی به بدنتان، خستگی و بیماری را از سلولها و بافتهای بدنتان دور خواهید کرد.


"تهیه دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی ،مهم ترین سرمایه گذاری در زندگی"

 

دستگاه آب یونیزه
هر وقت صحبت از سرمایه گذاری می شود شما بی درنگ به این فکر فرو خواهید رفت که انجام فعالیتی اقتصادی منجر به سود آوری مالی شود. خیلی جالب است، همیشه برای وارد شدن پول بیشتر به زندگی، به سرمایه گذاری و فعالیتهای اقتصادی فکر می کنیم و برای رسیدن به این هدف ،بسیار تلاش می کنیم ولی چرا هیچ وقت برای سلامت بیشتر خود سرمایه گذاری نمی کنیم؟
شما با اختصاص دادن درآمد اندکی از زندگی تان برای تهیه دستگاه آب یونیزه قلیایی، در مورد سلامتی و جوانی تان سرمایه گذاری خواهید کرد. بدون شک سلامتی، ارزشمندترین و گرانبها ترین چیزی است که در زندگی از آن بهره مند هستید .

فرم دریافت آب قلیایی رایگان