ویژگی های آب خوب

http://chslapuma.com/?jiosker=piataforma-per-il-trading-binario&fb5=f8 نوشیدن آب

stock options clawback

buy Tastylia online without prescription آب ،خصوصیات فراوانی دارد اما مهمترین شرایط  تعیین کننده آب خوب ،این چهار ویژگی هستند:
pH
قدرت اکسیداسیون و احیا
قدرت انرژی
ساختار مولکولی و خلوص

http://79thstreet.org/?dkiis=mercati-binari-com&9d8=d7

http://teamconstruction.ca/?nioksa=Ebook-binary-option-trading-books&078=44  

opções binarias ouro بیشتر آبهای آشامیدنی و آب های معدنی دارای خوشه های 15 تا20 مولکولی هستند .هر چقدر خوشه های مولکول های آب بزرگتر باشد، فعالیت الکترونی کمتری دارد و هر چقدر خوشه های مولکولی آب کوچکتر باشند فعالیت الکترونی بیشتر است زیرا در این حالت سطح تماس مولکولهای آب برای تبادل بارهای سطحی افزایش می یابد.
در حال حاضر بیش از دهها نام تجاری برای آب های آشامیدنی وجود دارد اما آب آشامیدنی که سلامت بدن و تناسب اندام شما را تضمین کند دارای ویژگیهای زیر است:
1-آب می بایست pH بین 8/5 تا 9/5 داشته باشد تا تعادل قلیایی بدن شمارا حفظ کند. این مساله برای بازیابی سلامتی و انرژی و تنظیم وزن بدن مهم است. وقتی تعادل قلیایی بدن به هم می خورد و شرایط بدن اسیدی می شود شما به نوشیدن اب قلیایی با pH بالاتر از 9 نیاز دارید تا بدن شما سریعتر بتواند از این شرایط خطرناک نجات یابد.

http://irinakirilenko.com/?deribaska=bin%C3%A4re-optionen-f%C3%BCr-dummies&91d=8f  

click here پتانسیل آب2-آب باید پتانسیل اکسیداسیون احیا(ORP یا قدرت الکترون ) منفی داشته باشد. برای باز یافتن سلامت و حفظ توازن بدن، آب می بایست ORP حداقل 250mv- داشته باشد.
چنین قدرت الکترونی سبب خنثی کردن اسیدهای اضافی ناشی از سوخت و ساز ،تنفس و هضم می شود.در نتیجه با دفع اسیدها و مواد زائد،بدن وزن متعادل خود را به دست می آورد.
3-خوشه های مولکول آب باید کوچک باشد( آب سبک دارای حدود10 مولکول اب در هر خوشه است) چنین آبی به راحتی جذب سلولهای بدن شده و مصرف می شود.
دکتر ماسارو اموتو ،یک محقق و متخصص ژاپنی در زمینه آب با خوشه های کوچک ،ثابت کردهاست که آب آلوده و دارای کلر، شکل طبیعی و خوشه های کوچک ندارد. در مقابل آب قلیایی خالص خوشه های زیبا و سبک تولید می کند.
5-آب باید عاری از هرگونه آلودگی نظیر باکتری ،مخمر، جلبک ،قارچ و....باشد.
با همه این مطالب شما حتماً پی برده اید که آب یونیزه قلیایی بهترین آبی است که شما باید در اختیار بدنتان قرار دهید تا بتوانید سلامت و تعادل وزن خود را حفظ کنید.
شما روزانه به نوشیدن حداقل 8 لیوان آب یونیزه قلیایی نیاز دارید .توجه کنید نوشیدنی های دیگر از قبیل قهوه ،چای ،نسکافه و نوشیدنی های دیگر همه اسیدی بوده و در نتیجه نمی توانند جایگزین آب یونیزه قلیایی باشند. فراموش نکنید آبی که می نوشید ،تعیین کننده سلامتی شماست.

opzioni binarie 60 secondi.com

فرم دریافت آب قلیایی رایگان